Založit novou webovou stránku nebo e-shopChci nový web

Zpravodaj 4 Kolo

Šachklub města Dobrovice C – DDM Sokol Nymburk C 5,5 – 2,5
Další zápas nás čekal opět na dobrovické půdě tentokrát proti sobě nastoupili Cé týmy a ani na potřetí v letošní sezoně se Nymburákům nepodařilo Dobrovice porazit. Zápas se od začátku nevyvíjel moc dobře: David ztrácel jednoho pěšce za druhým, Karel přišel o jezdce za pěcha a Kherlen taky přišel o figuru ostatní partie byly ve směs vyrovnané. Pak se situace zlepšila Karel získal Dámu za dvě figury a věž a pozice byla hodně zajímavá. Karel měl otevřené vrátka na soupeřova krále ale spokojil se s remízou po opakování pozice. Nemám partii ale jen konečnou pozici :

Všechno se pomalu převracelo na naší stranu david ,Karel a Jirka Zremizovali  ale Tomáš přehlídl Dámu a odevzdal ji zdarma nejspíš díky tomu že si ráno přispal :D , Kherlen partii dotahal do nevyhnutelné prohry a tak byl stav 3,5:1,5 V posledních třech partiích jsme potřebovali nahrát 2,5 bodů na remízu proto Lukáš nesměl svoji partii dát za remízu i když byla jasně remízová  a tak  na sebe zíma s hučíkem řvali jako koně :D  i Laďova partie byla remízová, než  mu soupeř prolomil obranu a zničil ho zezadu díky dámě a střelci. Já zremizoval s pěšcem mín ve věžovce a jelo se domů s debaklem :( .

Moje pertie :
Stál jsem celou dobu nejhůř jak jsem mohl až na 32 tah kde jsem měl zahrát a3 což vedlo k výhře ale nezahrál jsem to :D


Jirka už letos podruhé měl za soupeře Honzu Kastnera a i podruhé  zremizoval :David jede na další kvarteto ale tentokrát remíz :D takže ani 4 pěchy navíc soupeř neproměnil a dokonce David měl šanci vyhrát ale přehlídl několika tahovej mat a místo toho po pár tazích přijal remízu :DReport od soupeře : http://www.sachydobrovice.cz/nove/2014/12/07/4-kolo-rp-sss-skupina-bsachklub-mesta-dobrovice-c-ddm-sokol-nymburk-c-55-25/

Šachklub města Dobrovice C – DDM Sokol Nymburk C 5,5 – 2,5
1. Chmelík Ladislav – Tesař Patrik ½
2. Kastner Jan – Sobotka Jiří ½
3. Suchý František – Levinský Ladislav 1 – 0
4. Kullač Pavol – Žigmund David ½
5. Skalný Petr – Hučík Lukáš ½
6. Jech Miloš – Zima Tomáš 1 – 0
7. Novotný Petr – Hanuš Karel ½
8. Rastočný Josef – Betkhurel Kherlen 1 – 0Patrik Tesař
TOPlist